نینگبو بیفان ، انتخاب بهتر شما!

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه

NINGBO BEIFAN AUTOMATIC DOOR FACTORY

NINGBO BEIFAN AUTOMATIC DOOR FACTORY

1
NINGBO BEIFAN AUTOMATIC DOOR FACTORY
شرکت اطلاعات:
نوع کسب و کار : سازنده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های : YFBF
تعداد کارمندان : 80~140
فروش سالانه : 5000000-6000000
سال تاسیس : 2007
صادرات کامپیوتر : 30% - 40%

کارخانه اتوماتیک درب نینگبو بیفان در سال 2007 تاسیس شد ، "به عنوان رهبر علمی ، فناوری و فرهنگی درها" برای ماموریت شرکت ، در موتورهای اتوماتیک درب ، اپراتورهای درب اتوماتیک تخصص دارد. Companyis واقع در Luotuo Zhenhai ، در مجاورت دریای شرق چین ، حمل و نقل مناسب ، محیط زیست بسیار زیبا است. این کارخانه ، در حدود 3500 متر مربع و مساحت ساختمان 7،500 متر مربع را پوشش می دهد.

تولید خودکار درب ، تعهد به توسعه محصول ، طراحی ، ساخت و تولید لوازم جانبی فلز در Luotuo Zhenhai Distric ، دارای یک پایگاه تولید مستقل و پایگاه های تجربی است. از طریق ISO9001 صدور گواهینامه سیستم بین المللی کیفیت ، گواهینامه ایمنی CE.

واحد کنترلی برای نام تجاری به عنوان فعالیتهای اصلی ، نیازهای زمان ، متعهد به توسعه محصولاتی با صرفه جویی در مصرف محیط زیست است. ساخت کانال کانال تولیدی به پایان رسیده است و یک استراتژی و برنامه ریزی توسعه بلند مدت را تدوین کرده و باعث تقویت خدمات ردیابی فروش محصولات می شود. ، ارتقاء سطح فروشندگان خدمات ، برای دو برابر شدن عملکرد شرکت از سال به سال ، دو سال ، مارک های مختلف این شرکت برای تبدیل شدن به مارک های شناخته شده ، رفتن به جنوب شرقی آسیا و افزایش نرخ صادرات ، محصولات این شرکت نه تنها شناخته شده در چین اما در جهان نیز مشهور است.

در شرکت 9 ساله ، نینگبو بیفان متعهد شده است تا محصولات و خدمات برجسته ای را برای کمک به افراد در رسیدن به رویای لذت بردن از یک محصول با کیفیت بالاتر متعهد سازد. محیط زیست و سایر زمینه های رفاه اجتماعی. مواجهه با چالش Ningbo Beifan به یک شرکت بزرگ و قابل اعتماد تبدیل شده است. در آینده توسعه ، متخصصان ما با رعایت "پلورالیسم ، مدیریت حرفه ای" ، برنامه ریزی استراتژیک با چالش های بسیاری روبرو خواهند شد. ، برای رهبری توسعه محصولات و خدمات در زمینه های مربوط به خود ، همچنان به کیفیت زندگی مصرف کنندگان ادامه دهید ، در توسعه چین نیز مشارکت کنید.

اطلاعات تماس
NINGBO BEIFAN AUTOMATIC DOOR FACTORY

تماس با شخص: Mr. Edison

تلفن: +86-15957480508

فکس: 86-574-86563557

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما